En Ucuz Kamera Sistemi | Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

En Ucuz Kamera Sistemi


Haikon Hikvision 4 Kameralı Kayıt Sistemi


Fiyatı: 189 usd +kdv

Marka / Model : Haikon Hikvision

Gece Görüş : var

Çözünürlük : 2mp ahd

İşçilik : talep edilirse görüşülecektir

Toplam : 189 usd + kdv (4 kamera 4 lü kayıt cihazı 1 tb hdd 12 v adaptör bağlantı seti)

CONTACT   CALL NOWEn Ucuz Kamera Sistemi: İş Yeri ve Ev Güvenliğiniz İçin Ekonomik Çözümler.

Ev veya işyerinizin güvenliğini sağlamanın en önemli yollarından biri kesinlikle kamera sistemleridir. Ancak, bütçenizi aşmadan kaliteli bir güvenlik çözümüne sahip olmak da mümkün. Firmamız, uzman ve 25 yıl tecrübeli ekibiyle en ucuz kamera sistemleri konusunda size yardımcı olabilir.

Güvenlik önlemlerinizin eksiksiz olmasını sağlarken cebinizi de düşünüyoruz. En ucuz kamera sistemi seçeneklerimizle, bütçenizi sarsmadan evinizin veya işyerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. İster tek kamera kurulumu isterseniz de geniş kapsamlı bir güvenlik ağı olsun, ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunuyoruz.

Ekonomik ve Güvenilir Çözümler

Firmamız, en uygun fiyatlarla en son teknolojiye sahip kamera sistemlerini sunmaktadır. Ekonomik seçeneklerimiz, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle birleşerek size mükemmel bir deneyim sunar. En ucuz kamera sistemleri, uzman ekibimiz tarafından titizlikle kurulur ve test edilir, böylece güvenliğinizden ödün vermezsiniz.

Güvenlik ve Tasarrufun Mükemmel Dengesi

Ev veya işyerinizin güvenliğini artırmanın yanı sıra, bütçenizi de düşünüyoruz. En ucuz kamera sistemleri seçeneklerimizle, hem güvenliği sağlarken hem de cebinizi düşünerek tasarruf edebilirsiniz. Güvenilirlik ve ekonomiklik arasındaki mükemmel dengeyi sağlayan firmamız, size huzurlu bir yaşam ve çalışma ortamı sunmayı amaçlar.

Profesyonel Montaj Hizmeti

Firmamız, uzman ve deneyimli ekibiyle kamera sistemlerinin kurulumunu en iyi şekilde gerçekleştirir. En ucuz kamera sistemi seçeneklerimizi sizin için özenle monte eder ve kurulum sonrası detaylı bir şekilde test ederiz. Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir ve bu nedenle profesyonel montaj hizmetimizle size tam destek sunarız.

Güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun, en uygun fiyatlı ve kaliteli kamera sistemleri için bizimle iletişime geçin. En ucuz kamera sistemi seçeneklerimizle güvenliği herkesin erişebileceği bir hale getiriyoruz. Hayatınızı ve işinizi korumak için bugün bize katılın!
Güvenlik Kamera Sistemleri

Net Grup olarak güvenlik kamera sistemleri alanında sunduğumuz çözümlerle, müşterilerimize güvenliğin ön planda olduğu bir ortam sunmayı amaçlıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri, günümüzde işletmelerin ve ev sahiplerinin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak adına kritik bir role sahiptir.

Firmamız, son teknoloji ürünlerle donatılmış güvenlik kameraları ve ileri düzey yazılımları kullanarak, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz, farklı büyüklükteki işletmelerin, evlerin ve ...

Geçiş Kontrol Sistemleri

Net Grup olarak, kartlı ve çipli geçiş sistemleri konusunda sunduğumuz çözümlerle müşterilerimize güvenli ve etkili bir erişim kontrolü sağlamayı hedefliyoruz. Kartlı geçiş sistemleri, günümüzde işletmelerin, kurumların ve tesislerin güvenliğini artırmak için yaygın olarak kullanılan modern bir teknolojidir.

Firmamız, çeşitli sektörlere özgü ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış geniş bir kartlı geçiş sistemleri yelpazesi sunmaktadır. Bu sistemler, kart veya çip taşıyan kullanıcılara özel olarak programlanmış erişim izinleri vererek, yetkisiz...

Hırsız Alarm Sistemleri

Net Grup olarak, müşterilerimize güvenliği bir adım öteye taşıyan modern ve güvenilir güvenlik alarm sistemleri sunuyoruz. Güvenlik alarm sistemleri, işletmelerin, ev sahiplerinin ve kurumların mülklerini korumak ve güvenliğini sağlamak için kullanılan etkili bir çözümdür.

Firmamızın sunduğu güvenlik alarm sistemleri, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sistemler, hareket sensörleri, kapı ve pencere sensörleri, duman dedektörleri gibi çeşitli sensörleri içerir. Ayrıca, akıllı teknoloji entegrasyon...

Fiber Altyapı Sonlandırma

Zayıf Akım Projeleri

Akıllı Ev Sistemleri
CCTV / Güvenlik Kamera Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Rack Kabinet
Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
Telefon / Santral
TV / Uydu Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Yapısal Kablolama

Yangın Haberalma Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemi

Adresli Yangın Alarm Sistemi

hikvision
neutron
dahua
haikon
hilook


LET US CALL YOU


  1246. Cadde 25/64 Cevat Dündar İş Merkezi, 06370 Yenimahalle/Ankara

0(532)518 05 11
  www.ankarakamera.com.tr
  ferhat.uysal@msn.com

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri
Güvenlik Kamerasında En iyi Kalite En iyi hizmet
All rights reserved. The content cannot be copied or used without permission.
Our cookie policy: No user private data is recorded.

© 2023 Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri