ABOUT US | Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri

ABOUT US


Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri


Firmamız, 2000 yılında, Pana Bilgisayar adı ile Ankara'da kurulan bir bilgisayar ve network firmasıdır. 2005 yılında Net Bilgisayar ve Yazılım ile birleşerek NET GRUP adını almıştır. 2006 yılında faaliyetlerini genişleterek güvenlik sistemleri alanına adım atmış ve o tarihten itibaren NET GRUP Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak hizmet vermektedir.

 

Firmamız, güvenlik kamera sistemleri, yangın haberalma sistemleri, hırsız alarm sistemleri, fiber optik data iletişim ve data güvenliği (fortinet) sistemleri kurulumları konusunda uzmanlaşmış olup, kaliteli servis anlayışı, kurumsal yapı, garantili ürünleri ve dünya markalarıyla iş birliği ile sektöründe öncü konumda yer almaktadır.

 

25 Yılık köklü bir geçmişe sahip olan Net Grup, uzman kadrosu ile müşterilerine en son teknoloji ürünleri sunmaktadır. Şirketimiz, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektöründe öne çıkan bir kuruluştur.

CONTACT   CALL NOW


Güvenlik Kamera Sistemleri

Net Grup olarak güvenlik kamera sistemleri alanında sunduğumuz çözümlerle, müşterilerimize güvenliğin ön planda olduğu bir ortam sunmayı amaçlıyoruz. Güvenlik kamera sistemleri, günümüzde işletmelerin ve ev sahiplerinin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak adına kritik bir role sahiptir.

Firmamız, son teknoloji ürünlerle donatılmış güvenlik kameraları ve ileri düzey yazılımları kullanarak, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz, farklı büyüklükteki işletmelerin, evlerin ve ...

Geçiş Kontrol Sistemleri

Net Grup olarak, kartlı ve çipli geçiş sistemleri konusunda sunduğumuz çözümlerle müşterilerimize güvenli ve etkili bir erişim kontrolü sağlamayı hedefliyoruz. Kartlı geçiş sistemleri, günümüzde işletmelerin, kurumların ve tesislerin güvenliğini artırmak için yaygın olarak kullanılan modern bir teknolojidir.

Firmamız, çeşitli sektörlere özgü ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış geniş bir kartlı geçiş sistemleri yelpazesi sunmaktadır. Bu sistemler, kart veya çip taşıyan kullanıcılara özel olarak programlanmış erişim izinleri vererek, yetkisiz...

Hırsız Alarm Sistemleri

Net Grup olarak, müşterilerimize güvenliği bir adım öteye taşıyan modern ve güvenilir güvenlik alarm sistemleri sunuyoruz. Güvenlik alarm sistemleri, işletmelerin, ev sahiplerinin ve kurumların mülklerini korumak ve güvenliğini sağlamak için kullanılan etkili bir çözümdür.

Firmamızın sunduğu güvenlik alarm sistemleri, farklı ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sistemler, hareket sensörleri, kapı ve pencere sensörleri, duman dedektörleri gibi çeşitli sensörleri içerir. Ayrıca, akıllı teknoloji entegrasyon...

Fiber Altyapı Sonlandırma

Zayıf Akım Projeleri

Akıllı Ev Sistemleri
CCTV / Güvenlik Kamera Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Rack Kabinet
Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
Telefon / Santral
TV / Uydu Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Yapısal Kablolama

Yangın Haberalma Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemi

Adresli Yangın Alarm Sistemi

hikvision
neutron
dahua
haikon
hilook


LET US CALL YOU


  1246. Cadde 25/64 Cevat Dündar İş Merkezi, 06370 Yenimahalle/Ankara

0(532)518 05 11
  www.ankarakamera.com.tr
  ferhat.uysal@msn.com

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri
Güvenlik Kamerasında En iyi Kalite En iyi hizmet
All rights reserved. The content cannot be copied or used without permission.
Our cookie policy: No user private data is recorded.

© 2023 Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri